Z „Reja” do Chin, z Chin do Detroit.

Na zdjęciu poniżej w kolejności:
Aleksandra Łazarz (pierwsza z lewej), Maksymilian Surdacki (trzeci),

Z „Reja” do Chin, z Chin do Detroit.

Pięcioro naszych uczniów zainteresowanych robotyką i mechatroniką: Aleksandra Jarzyna 3e, Aleksandra Łazarz 2f, Weronika Henzler 2a,  Karolina Makoś 1b oraz Maksymilian Surdacki 3e wróciło ze złotymi medalami z Chin. Wchodzili oni w skład 11 osobowego powiatowego Teamu 5883 Spice Gears. Uczniowie wygrali turniej w Shenzen i w Shanhghaju uzyskując kwalifikacje do finału FRC w Detroit! Wygrali zawody i zdobyli drugą prestiżową nagrodę - Chairman's Award.
Od początku istnienia powiatowego Teamu Spice Gears uczniowie naszej szkoły angażowali się w prace nad robotem i uczestniczyli w zawodach międzynarodowych. Warto pamiętać, że w roku ubiegłym kapitanem drużyny była nasza uczennica, obecnie absolwentka i studentka AGH – Magdalena Wieczorek.

Gratulujemy i życzymy całej drużynie „chińskich sukcesów” w USA.

Info i foto za https://www.facebook.com/spicegears/


Na zdjęciu poniżej w kolejności:
Aleksandra Łazarz (pierwsza z lewej), Maksymilian Surdacki (trzeci), Karolina Makoś  (piąta), Weronika Henzler (pierwsza z prawej), Aleksandra Jarzyna  (na dole z prawej).


http://www.rey.edu.pl/images/news/FRC%20Chiny%202018-03.jpghttp://www.rey.edu.pl/images/news/FRC%20Chiny%2002%202018-03%20shenzen2.JPG
http://www.rey.edu.pl/images/news/FRC%20Chiny%2002%202018-03.jpg

>

Opublikowano: 02 kwietnia 2018 23:49

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 456

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Nr 2 w Kraśniku

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony