2016-09 wycieczka klas 3e i 3f w Pieniny.

2016-09 wycieczka klas 3e i 3f w Pieniny.

Wrzesień jak się okazuje od kilku lat, to najlepszy miesiąc na wyprawę w góry. Wycieczka była udana, a pogoda wyśmienita.
Na górskie spacerki wybrały się klasy 3e i 3f oraz 3b(1ucz.) i 3d(2ucz.), pod wodzą wspaniałej czwórki opiekunów: R. Strzyża, A. Łukasika, R. Piórkowskiego, K. Malarczyka.

FOTOGALERIA
http://andrzej.edu.pl/albumy/2016_PIENINY/dzien_2/slides/IMG_20160929_145826.jpg

 

Film: https://youtu.be/cuH3E3JKOBA


Poniżej ogólny program, jaki udało się zrealizować.

dzień 1. Przyjazd do miejscowości Jaworki. Wejście przez wąwóz Homole na Wysoką i powrót pieszo szlakiem do Szczawnicy, następnie autokarem do pensjonatu.
dzień 2. Rano start z Krościenka i zaliczamy Sokolicę, później Trzy Korony. W drodze powrotnej "spływamy" Dunajcem do Szczawnicy, następnie spacerkiem do Krościenka do pensjonatu na zasłużoną obiadokolację.
dzień 3. Wyjazd rano do Niedzicy. Parkujemy pod zaporą i idziemy na zwiedzanie elektrowni wodnej. Trafiliśmy świetnie bo byliśmy świadkami uruchomienia turbogeneratora. Po zwiedzaniu elektrowni pojechaliśmy do Czorsztyna na chwilkę relaksu. Każdy miał czas aby nabyć pamiątki oraz zwiedzić zamek Czorsztyn. W godzinach południowych po obiedzie wyruszyliśmy w drogę powrotną do Kraśnika.

Opublikowano: 21 października 2016 23:25

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 339

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Nr 2 w Kraśniku

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zaszyfrowany adres tej strony