2015/2016 Rozstrzygnięcie konkursu powiatowego „Zdrowa i piękna Mama”

Rozstrzygnięcie konkursu powiatowego „Zdrowa i piękna Mama”

W dniu 21 maja 2016 r. na boisku szkolnym przy Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku poznaliśmy wyniki VII edycji konkursu ”Zdrowa i piękna Mama”. Ma on na celu rozwój edukacji zdrowotnej oraz upowszechnienie korzystania z badań profilaktycznych. Ogłoszenie rezultatów odbyło się w ramach trwającego tego dnia Festynu Rodzinnego zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Wręczeniem dyplomów i nagród zajął się sam starosta kraśnicki Andrzej Maj. Niezmiernie miło nam oznajmić, iż reprezentantka naszej szkoły Karolina  Samolej  z klasy 2b zajęła pierwsze miejsce w kategorii: „wiersz jako forma literacka”. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Jak już wyżej wspomnieliśmy, w tym roku ogłoszenie wyników połączone było z Festynem Rodzinnym. Imprezę uświetnił koncert  Majki Jeżowskiej – największej gwiazdy piosenki dziecięcej w Polsce oraz prowadzone przez Roberta Moskwę (gwiazdę serialu „M jak Miłość” ) edukacyjne gry i zabawy dla najmłodszych.

Opiekun Jolanta Łapa.

Opublikowano: 24 maja 2016 22:53