XI Wojewódzki Turniej Wiedzy o Janie Pawle II

18 maja  2016 r., w rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku odbył się XI Wojewódzki Turniej Wiedzy o Janie Pawle II - „Błogosławieni miłosierni”. Uczestniczyły w nim czteroosobowe zespoły z 16 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Lubelszczyzny. Uczniowie naszej szkoły: Michał Dębicki - 2a, Gabriela Kotuła - 1f, Paweł Sulowski - 2a, Karolina Węcławska - 1f zajęli  III miejsce w województwie. Nauczycielem przygotowującym do turnieju była p. Alicja Szubartowska.

Opublikowano: 24 maja 2016 22:52