3 miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy

2015/2016 3 miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy UCZNIOWIE
7 maja 2016r. w Lublinie odbyły się XXIV Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża, w których zmagali się uczniowie z naszej szkoły. Musieli wykazać się znajomością wiedzy z zakresu pierwszej pomocy w 6 etapach:
1. Wypadek na schodach
2. Użądlenie
3. Wypadek na rowerze
4. Wypadek samochodowy
5. resuscytacja (RKO)
6. Test wiedzy ze znajomości pierwszej pomocy i historii PCK
W zawodach uczestniczyli :Samolej Karolina (2b ) , Magdalena Rudna (2a), Anna Chrabąszcz (1b ), Osojca Bartosz (1b ), Piątek Maciej (2b ) oraz Aleksandra Piątek (1g) i Stępień Paweł (2b ).
Drużyna po ciężkich zmaganiach zajęła 3 miejsce.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Iwony Włodarczyk z Kraśnickiego PCK oraz Pana Roberta Strzyża za przygotowanie uczestników do zawodów.

Film z zawodów.

Opublikowano: 24 maja 2016 22:49