Dni otwarte - podsumowanie

W dniu 26 kwietnia 2016r. w  „Reju” odbyły się „Dni otwarte”. Szkołę odwiedziło ok. 550 gimnazjalistów z terenu powiatu kraśnickiego i opolskiego.
W czasie „Dni otwartych” dyrektor szkoły p. Krzysztof Staruch zapoznał gimnazjalistów ze sposobem  funkcjonowaniem szkoły ponadgimnazjalnej, zdawalnością  matury, sukcesami uczniów „Reja” w olimpiadach i konkursach przedmiotowych,  ofertą edukacyjna na rok szkolny 2016/2017.  Każdy  gimnazjalista otrzymał ulotkę promocyjną, zawierającą  informacje o szkole, zasady i terminy rekrutacji, którą zaprojektował i przygotował p. Tomasz Grębski.                                                                                                                                       Ponadto w „Reju” na gimnazjalistów czekały liczne atrakcje:
•    Projekcja filmu promocyjnego o szkole, zrealizowany przez ReyTV pod kierunkiem  p. Andrzeja Bownika
•    Występy wokalne i taneczne w wykonaniu uczniów klasy 1d, 1a i 1b.
•    Pokazy sportowe
•    Pokazy pierwszej pomocy  - przygotowane przez p. J. Łapę.
•    Pokazy z biologii - przygotowane przez p. Elżbietę Fila;
•    Pokazy z chemii -  przygotowane przez p. Ilonę Sosnówkę;
•    Pokazy z fizyki przygotowane przez p. Ewę Dec.
Gimnazjalistami w „Reju” opiekowali się uczniowie klasy 1d.
Dni otwarte koordynowała Grażyna Jach

Opublikowano: 03 maja 2016 22:36