Sukcesy w finale IV Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego

23 kwietnia 2016 r. odbył się finał IV Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego organizowanego przez Wydział Filozofii KUL. W konkursie wzięło udział 350 uczniów z całej Polski, a do finału zakwalifikowało się około 60 uczniów, w tym  siedmiu z naszej szkoły. Tytuł laureata uzyskało 10 najlepszych uczniów w kraju, wśród których znalazły się dwie nasze uczennice: Magdalena Wieczorek (2a) i Renata Wereska (3a). Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom prowadzącym: p.T.Grębskiemu i p.Z.Kaźmierkowi.

Opublikowano: 03 maja 2016 22:35