Warsztaty i wykłady na KUL

W kwietniu nasza młodzież uczestniczyła w kilku wykładach i warsztatach organizowanych przez Wydział Filozofii KUL. Klasa 2a pod opieką p.T.Grębskiego i p.Z.Kaźmieraka 14 kwietnia brała udział m.in. w wykładach na temat krytycznego myślenia, technik negocjacyjnych, technik prowadzenia debat oxfordzkich, technik mediatorskich. W piątek 22 kwietnia uczniowie klasy 2c pod opieką p.W.Kołodziejskiej i p.E.Skrzypiec wzięli udział w warsztatach w ramach projektu „Tydzień retoryczny”. Tym razem, tematy dotyczyły dwóch bloków: „Mnemotechniki kreatywnego myślenia” oraz „Sztuka wygłaszania tekstu, a improwizacja”. Zajęcia zostały przeprowadzone przez pracowników i studentów KUL. To już kolejne zajęcia dla naszych uczniów w ramach współpracy z uczelnią.

Opublikowano: 03 maja 2016 22:34