1 miejsce w konkursie wiedzy o finansach „Od licealisty do finansisty”

1 miejsce w konkursie wiedzy o finansach „Od licealisty do finansisty” UCZNIOWIE

Z przyjemnością informujemy, że w etapie finałowym wojewódzkiego konkursu finansowego „Od licealisty do finansisty”, który odbył się na Wydziale Ekonomicznym UMCS w dniu 8.04.2016 r. pierwsze miejsce zajął zespół w składzie: Wiktoria Potępa 1a LO, Milena Wajs
1a LO, Przemysław Klucznik 2a LO. Za pierwszą lokatę w województwie uczniowie otrzymali tablety. Opiekunem merytorycznym uczniów jest p. Janusz Wąsik.

W wymienionym konkursie piąte miejsce zajęła drużyna z klasy trzeciej Technikum Ekonomicznego w składzie: Izabela Bednara, Katarzyna Pierzyniak i Maciej Chmiel. Nauczycielem przygotowującym uczniów z TE jest p. Justyna Sarna.

Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach o tematyce ekonomicznej.

Opublikowano: 18 kwietnia 2016 22:44